Global Management Challenge Türkiye 5 Yaşında

Global Management Challenge (GMC) Turkey 2011 sezonu ile 5. yılını doldurmuş oldu. Realta ile birlikte 5 yıldır Türkiye’de olan GMC’nin 2011 Galası 28 Mart’ta gerçekleştirildi ve 2011 Türkiye birincisi Digiturk çalışanlarından oluşan (profesyonel takım) Her Eve-Digiturk oldu.

2008’den biri bu yana takip ettiğim, 2009 ve 2010 yıllarında yarışmacı olarak katıldığım ve ardından bir dönem Realta ekibinde yer almış biri olarak GMC’nin her geçen gün yeni insanlara ulaştığını görmek beni çok mutlu ediyor. GMC’nin 5. yılını doldurması başta Ali Bey’in (Ali Ayaz) ve Realta ekibinin büyük başarısı. Özellikle üniversite öğrencilerinin ücretsiz olarak yarıştığı ve tamamen sponsor şirketlerle finanse edilen bir yarışmayı sürdürebilmek büyük iş.

28 Mart’taki GMC Türkiye 2011 Gala’sında ben de oradaydım ve Realta’dan 5. yıla özel “GMC Türkiye’ye Yaptığınız Katkılardan Dolayı Teşekkür Ediyoruz” açıklamalı bir plaket de almış oldum. Bu teşekkür plaketi için de Ali Bey’e bir de buradan teşekkürlerimi iletiyorum. GMC’nin özellikle üniversite öğrencilerine ulaşmasına katkıda bulunabilmek beni çok daha mutlu eder.

Sinem Ulus – Nilgün Şirvanlı – Deniz Çağdaş – Ali Ayaz – Deniz Çelebi – Erman Akdeniz – Derya Çağdaş

Son olarak bu seneki sponsorlara da burada yer vermek istiyorum. Sponsorlar, GMC’nin üniversite öğrencilerine ulaşmasında en önemli rolü üstleniyorlar. Özellikle daha önceki yıllarda da adını GMC ile duymuş olduğumuz Mercedes-Benz ile ERNST & YOUNG bu senenin iki sponsor şirketiydi.

Aşağıdaki gala gecesine ait eğlenceli görüntülerin olduğu videoyu izleyebilirsiniz.

You May Also Like

Yorumunuz: