İnfopik 6. Sektör Günleri’ni Destekliyor

İnfopik’te yakın zamanda bahsettiğim gibi etkinlikler sayfasını duyurmuştuk. Bu etkinlikler sayfasında tamamen İnfopik’in sizlere önerdiği etkinlikler yer alıyor. Proje ve fikir yarışmaları, inovasyon ve girişimcilik yarışmaları, kısa film ve fotoğraf yarışmaları gibi birçok alanda gerçekleştirilen ve alanında fark yaratan kaliteli yarışma ve aktiviteleri de sizler için en ayrıntılı detayına kadar inceleyip, sizler için değerlendirerek sunmaktayız. Şimdi ise size bu etkinliklerden bizim için ilk olması yönüyle bir tanesine vurgu yapmak istiyorum.

İnfopikte üniversite öğrencilerine yönelik ve üniversite öğrenci kulüplerinin düzenlemiş olduğu kaliteli etkinliklerine yer verirken aynı zamanda sektörel etkinlikleri de değerlendirerek profesyonellerin de takip etmesi gereken etkinlikleri havuzumuzda bulunduruyoruz.

EBİTET 6. Sektör Günleri 2013: “Hızlı Tüketim ve Markalaşma”

Balıkesir Üniversitesi Endüstri Bilimleri ve Teknoloji Topluluğu‘nun (EBİTET) organize ettiği ve bu seneki temasının hızlı tüketim ve markalaşma olarak belirlendiği 6. Sektörel Günleri 2013‘ten haberdar olduğumda özellikle 3 büyük il dışında da son derece kaliteli etkinliklerin yapıldığını ve ilginin buralara da kaydırılması gerektiğini bir kez daha görmüş oldum. Bunu sadece katılımcılar veya öğrenciler için söylemiyorum. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir dışındaki şehirlerde bulunan üniversitelerimizdeki öğrenci kulüplerinin düzenlediği etkinliklere şirketlerin daha da özel ilgi göstermeleri gerektiğini söylemek istiyorum. Lokasyon ve takvim gibi nedenlerden dolayı zaman zaman şirket yöneticileri İstanbul’dan dışarıya çıkmaya üşenebiliyor ancak şunu söyleyebilirim ki her geçen gün ülkenin dört bir yanındaki öğrenci kulüpleri son derece profesyonel çalışıyor ve EBİTET de bunlardan bir tanesi.

6. Sektör Günleri 2013’e İnfopik olarak destek vermiş olmaktan ve online medya sponsoru olmaktan son derece mutluluk duydum. Bu mutluluğumun temelde iki nedeni var. Biri, arkasında organize olmuş çalışkan bir ekibin yer aldığını görmek ve kaliteli, doyurucu bir işin ortaya çıkmış olması. İkincisi de İnfopik olarak en başından beri sosyal sorumluluk projelerine destek veriyoruz ve etkinlikler sayfasını da düşündüğümüzde ilk hedeflerimizden biri olan kaliteli üniversite kulüplerine hak ettikleri değeri sunabilecek ortamı hazırlamak ve onlara elimizden geldiğince destek olabilmekti. 6. Sektör Günleri ile EBİTET’e bu açıdan da bir iş birliği içinde olmak son derece beni mutlu ediyor.

Sıradan platformların, söz de kalan etkisiz destekleri ile üniversite kulüpleri oyalanırken, İnfopik’te olabildiğince etkinliklerin arkasındaki o büyük emeğin hakkını vermeye gayret göstereceğiz. Çünkü İnfopik’te sadece iyiler yer alır. 😉

You May Also Like

Yorumunuz: