Türkiye’nin Profesyonel İş Analisti Ağı: BTisAnalisti.com

Türkiye’nin Profesyonel İş Analisti Ağı söylemiyle sadece iş analistlerine özel bir profesyonel ağ oluşturarak, iş analizi ve iş analitliği hakkındaki bilgi ve içeriğin webde bir arada ve kolay erişilebilir hale gelmesini sağlaması açısından benim için çok önemli.

Sadece networking ve iş fırsatlarına ulaşma ortamı yaratmasının ötesine geçerek, başta Türkçe bilgi ve deneyim paylaşılan, aynı zamanda daha aktif bir topluluk ortamının yaratılması, biz iş analistleri için referans bir topluluk olma yolunda büyük faydası olacaktır. Bu amaçla bir topluluk ve içerik sitesi açma fikri ile yola çıktım ve artık sona gelmiş bulunuyoruz. 🙂

Btisanalisti.com’da üye olup, profil bilgilerinizi doldurduğunuzda kendinize ait bir profil sayfasına sahip olarak topluluktaki yerinizi almış oluyorsunuz. BTİsAnalisti.com bir topluluk sitesi yani sosyal bir site. Örneğin üyeler birbirleri ile bağlantı kurarak arkadaş olabilir ve özel mesaj gönderebilir. Ancak asıl önemlisi bana göre bilgi paylaşımının daha aktif olacağı bir ortamın yaratılmış olması. Soru-Cevap sayfası ile etkileşimi ve paylaşımı üst seviyeye çıkarabileceğiz. Bunun yanında sektördeki etkinlikler ve iş analisti iş ilanları da yer alacak ve profil bilgileriniz ile bu ilanlara ve etkinliklere başvuru yapabileceksiniz.

İş analistliği ve BT dünyası hakkında bir içerik ve topluluk sitesi olacak web sayfamızda sadece üyelerin erişebileceği içerikler olacak. Her üyenin kişisel sayfasının olacağı ve düzenlenen özel etkinliklere sitedeki mevcut profilleri üzerinden başvuru gerçekleştirebilecekleri bir yapı tasarlıyoruz. Her şey tamamlandığında ise profesyonel bir etkileşime olanak veren sosyal bir topluluk sitesi yaratmış olacağız. Neyse ki çok beklemeye gerek kalmayacak. 🙂

BTisAnalisti.com 28 Ocak Perşembe günü saat 20:00’de açılacak!

Web sayfamızda bir geri sayım başlattık ve dileyenler şimdiden e-posta bilgilerini bırakarak web sayfamız açıldığında haberdar edilebilecek. Böylece kendi adınıza ait profil adresinizi herkesten önce edinme fırsatını da yakalamış olacaksınız. Site üzerindeki kısa forma adınızı ve e-posta bilgilerinizi bırakmayı unutmayın.

BT İşAnalisti sayfasına gitmek için btisanalisti.com adresine tıklayabilirsiniz.

BT İşAnalisti’nde neler yapabileceksiniz?

Mesleki gelişmeleri her an takip edebilecek ve haberdar olacaksınız.
Deneyimli iş analistlerinin yazıları ile iş deneyimlerine ulaşabileceksiniz.
Sizin gibi diğer iş analistlerine sorularınızı sorabileceksiniz.
Profil sayfanız, sitedeki etkinliğinizle birlikte ile kişisel markanız gelişecek; yetenek avcılarının radarına girmeniz kolaylaşacak.
İş ilanlarına ve sektörel etkinliklere btisnalisti.com üzerinden başvurabileceksiniz.
Türkiye’de sektörden diğer iş analistleri ile tanışabilecek, iş bağlantıları kurabilecek ve hatta arkadaş olabileceksiniz.

Son olarak, projede yer almak isteyenlere kapı ardına kadar açık. BT sektörünün deneyimli profesyonellerini ve iş analistlerini deneyimlerini bizlerle paylaşmalarını istiyoruz. Eğer siz de btisanalisti.com’da yazılarınızın yayımlanmasını istiyorsanız yazar kadromuza katılabilirsiniz. Bunun için bana iletişim sayfasından ulaşmanız yeterli olacaktır.

Hayırlı olsun. 🙂

You May Also Like

Yorumunuz: