Proje Arkadaşı Arıyoruz

İnfopik.com ekibini büyütmek istiyoruz ve bizimle aynı dili konuşan proje arkadaşları arayışımız söz konusu. Ekibimize katılacak kişiler, teknolojiyi kullanabilen, startup kültürüne hakim ve mutlu bir insan olmalı. Eğer bu özelliklere sahipseniz yazının devamını okuyarak, başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hedef kitlesi özellikle üniversite öğrencileri ve genç profesyoneller olmuş olsa da özellikle insan kaynakları, dijital pazarlama, online reklam ve sosyal medya profesyonellerinin de sıklıkla ziyaret ettiği bir ortam. Üniversite öğrencilerine iş dünyası hakkında yol göstermek, kariyerlerini planlarken bire bir deneyimlerden faydalanmalarını sağlamak istiyoruz. Yazılarımızda dünya çapındaki araştırmaları da sunarak okuyucuya geniş bir vizyon katmayı hedefliyoruz. Elbette tüm bunları yaparken araştırmalar da bizlere referans niteliğinde oluyor ve bu araştırmaları da sizlerle infografik halinde paylaşıyoruz.

İnfopik her konuda alanında uzman genç profesyonellerin özgün içeriklerini paylaştığı bir ortam. Bunun yanında ben ve diğer proje arkadaşlarım her birimiz sektörel etkinlikleri de yorumlayıp sizlere en faydalı etkinlikleri sunuyoruz. Hepsini üniversite yıllarımızda ve sonrasında elde etiğimiz deneyimlerle yapıyoruz. İnfopik’te birçok etkinlik arasında mutlaka gitmeniz gerekenleri sizlerle sunarken aynı zamanda kendimizin de gideceği etkinlikleri sizlerle paylaşıyoruz.

Projenin sahibi olacak proje arkadaşları arıyoruz

İnfopik başlı başına bir eğitim ve genel kültür platformu. Her bir yazarın özgürce kendi makalelerini yayımladığı bir ortam. Bu ortama yeni proje arkadaşlarının da katılması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle üniversite öğrencisi aradığımızı belirteyim. Çünkü üniversitede ciddi anlamda bir projede yer almak ve bu deneyimi yaşamak başlı başına kendi şirketinizin CEO’su olmak gibi bir şey ve bu olanağa maalesef üniversitede öğrenciyken sahip olmak pek mümkün değil. Bu anlamda bizimle birlikte bu projenin sahibi olacak, kendisini geliştirmek isteyen proje arkadaşları arıyoruz. 🙂

Üniversite eğitiminiz devam ederken veya henüz genç bir profesyonelseniz, ben ve ekip arkadaşlarımla tanışmak, İnfopik projemizin detaylarını duymak ve bu ekibin bir parçası olmak için bizimle irtibata geçin! 🙂

Başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

You May Also Like

Yorumunuz: