Skorpiyon.com “Ödüllü Skor Tahmin Oyunu” Açıldı!

Uzun zamandır biraz daha eğlence odaklı bir proje üzerinde düşünüyordum. Açıkçası aralarından en hızlı hayata geçirebileceğimden başladım. Evet sizlere yeni giriştiğim projeden bahsetmek istiyorum: Skorpiyon.com açıldı!

Skorpiyon: Ödüllü Skor Tahmin Oyunu

Skorpiyon, logosunda ve sitenin başlığında da okuyabileceğiniz gibi ödüllü skor tahmin oyunu oynayabileceğiniz bir platform. Yani her hafta belirlenen futbol karşılaşmalarına skor tahmininde bulunuyorsunuz ve belirli kurallara göre puan kazanarak yarışıyorsunuz. Üstelik sadece oyun oynayarak arkadaşlarınız ve diğer üyelerle yarışmakla kalmıyor, ödül kazanma heyecanını da yaşayabiliyorsunuz ve ödül kazanmak için hiçbir zaman geç kalmış olmayacaksınız. Ne zaman kayıt olursanız olun, haftalık ve aylık ödüllerimiz sizleri bekliyor olacak. En isabetli tahmin yapan puanları ve ödülkleri kazanıyor!

Skorpiyon.com’a sadece skor tahmin oyunu oynamak için değil, yazarlarının köşe yazıları, dünyadan ve ülkemizden futbol haberlerini blog tadında okuyabilmek için de girebilirsiniz. Kaliteli ve niş bir iş çıkartarak, futbolu diğer bütün sporlarda olduğu gibi güzellikleri ile yaşamak, sizlere yaşatmak ve hep beraber eğlenmek istiyoruz. 🙂

Skorpiyon sosyal bir platform

Skorpiyon umuyorum herkesin eğleneceği, hoş vakit geçireceği bir platform olacak. Özellikle sitedeki bütün üyelerin paylaşımları görebileceğiniz bir haber akışı olan Tribün kısmı ve Forum sayfalarındaki paylaşımları çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Bunun yanında Skorpiyon’da her oyuncunun kişisel sayfası da bulunmakta. Diyorum ya Skorpiyon sosyal bir site ve biz istiyoruz ki siz sonuna kadar tahminlerinizi, içeriklerinizi ve düşüncelerinizi paylaşın!

Kayıtlı bir kullanıcı olduktan sonra giriş yaptığınızda logonun yanında artık Kayıt sayfasını değil Profil sayfasını göreceksiniz. İşte oraya tıkladığınızda da kendi profil sayfanıza gitmiş olacaksınız. Dilerseniz fotoğrafınızı da yükleyebilir ve diğer oyuncuları arkadaş oalrak ekleyebilirsiniz. 😉 Örneğin işte tam da burada benim profil sayfam.

Skorpiyon’da öncelikle Süper Lig‘de fikstürde her hafta yer alan maçlara skor tahmininde bulunmanız istenecek. İleride Avrupa’nın önde gelen ligleri de tahmin havuzumuza eklenecek ve sadece Türkiye’den değil yabancı takımların maçları da oyuna dahil olacak.

Skor tahmini yapmaya hazırsanız hemen buradan kayıt olarak başlamaya ne dersiniz? Gelin birlikte oynayalım. 😉

Hoş geldiniz!

You May Also Like

Yorumunuz: