Turkcell Blog Ödülleri’nde Yarışıyoruz

Bir süredir sayfanın sağ alt köşesindeki sarı alan dikkatinizi çekmiştir. Turkcell‘in ana sponsor olarak adını verdiği blog ödüllerine bu yıl Harmonik Hareket de yarışıyor (:

Harmonik Hareket adıyla Mindshare’in sponsor olduğu Reklam ve Pazarlama Blogları kategorisinde yarışıyoruz. 9 Aralık‘a kadar sürecek halk oylamasının ardından her kategoride ilk 10’a giren bloglar jüriye kalacaklar ve kazananı jüri belirleyecek.

Geçtiğimiz yıldan beri takip ettiğim blog ödüllerinde bu sene ben de katılarak bir heyecan yaşamak istedim. Güzel bir derece alırsak da keyfini birlikte süreriz, seviniriz, mutlu oluruz. (:

Nasıl Oy Kullanacağız?

Oy kullanmak için sisteme giriş yapmak gerekiyor. Bunun için Facebook ile bağlanmak hızlı bir çözüm. Güvenlik açısından da bir sorun görmedim. Facebook ile bağlanmak istemezseniz klasik yollardan üye olmak gerekli. Sisteme giriş yaptıktan sonra sayfanın sağ üst köşesindeki Kategoriler linkine tıklayarak yarışmadaki bütün blog kategorilerinin listelendiği sayfaya geliyorsunuz. Bizim blogumuz Reklam ve Pazarlama Blogları kategorisinin altında. Blogları göster linkine tıklayarak bloglar sayfasına erişebilirsiniz. Burada bloglar rast gele sıralanıyor ancak ben hep 2. sayfada olduğumuzu gördüm (:

Harmonik Harekete oy verme sayfası: httpss://www.blogodulleri.com/Ara/1568

Her kategoride 3 oy hakkı var. Ayrıca sisteme girmişken diğer kategorilerde de bildiğiniz bloglar için oy kullanmanızı tavsiye ederim. Desteğiniz için şimdiden çok teşekkür ederim (:

Oy kullananlar sayfanın altına oy attıklarını belirtirlerse  çekilişle bir sürpriz hediye vereceğim (:

You May Also Like

Yorumunuz: