Üniversite Kulüp Etkinlikleri, Sektörel Zirveler ve Yarışmalar Artık İnfopik’te

Sizleri İnfopik’teki gelişmelerden haberdar etmek ve geliştirdiğimiz yeniliklerden biran önce faydalanmanızı sağlamak için son gelişmeleri buradan da duyurmak istiyorum. 🙂

Üniversite kulüpleri etkinliklerini etkin bir şekilde pazarlayamıyor

Üniversite yıllarımdan beri eksikliğini hissettiğim bir konu vardı. İşime yarayacak ve mutlaka gitmek istediğim etkinliklerden haberdar olmak istiyordum. Ancak tek başına haberdar olmak yetmiyordu.
Etkinlik hakkında her detaya ulaşabileyim ve takip edebileyim istiyordum. En önemlisi de o etkinlik hakkında deneyim bulamamak oldukça can sıkıcı oluyordu. Özellikle üniversite kulüp etkinliklerinin daha iyi ifade edilmesi, daha özenli ve etkili bir şekilde  yapılması gerektiğini düşünmüştüm. Çünkü etkinlikler hakkında yeterli bilgi sahibi olamıyorduk.

Gelişi güzel yazılan etkinlik bültenlerinin kopyalanıp her sitede yayınlanması da etkinliklere hak ettikleri değeri ortaya koyamamasını sağlıyordu. Üniversite kulüpleri etkinliklerini etkin bir şekilde pazarlayamıyordu. İşte bütün bu deneyimlerle, bizden sonraki arkadaşlarıma yol göstermek adına İnfopik’te etkinlikler sayfalarına yer vermeye karar verdik.

Bundan böyle İnfopik’te kaliteli etkinliklere yer verip sizler için etkinliği analiz ediyoruz. Fonksiyonel etkinlik sayfalarımızla etkinlikleri kolayca ajandanıza ekleyerek takviminizde takip edebilecek, etkinliğe dair her bilgiyi en ince ayrıntısına kadar bulabileceksiniz.

Etkinlik sayfalarımız yayında

Birkaç gün önce Facebook ve Twitter hesaplarımızdan duyurduğumuz üzere açmış bulunuyoruz. Bu etkinlik sayfası ile sizlere alıştığınız gibi klasik etkinlik duyurusu paylaşmak ve sadece basın bülteni yayımlamanın ötesine geçiyoruz. Kaldı ki birçok etkinliğe farklı kaynaklardan ulaşabilme şansına sahipsiniz zaten. Bize ilettiğiniz etkinlikleri değerlendiriyor ve İnfopik içeriğine ve standartlarına göre değerlendiriyoruz. Bu aşamada ise iyi tasarlanmış bir afiş olmazsa olmazımız. Böylece İnfopik kültüründen uzaklaşmadan, görsellikten taviz vermeden içerik üretmeye devam edeceğiz. Hatta infografik afişler görmek için sabırsızlanıyoruz.

Etkinliğinizin İnfopik’te yayınlanması için tıklayın.

Üniversite kulüp etkinlikleri, proje ve inovasyon yarışmaları, girişimci destek programları, sektörel zirveler ve kongreler gibi organizasyonlar ağırlıklı olmak üzere etkinliklerinizi iletmenizi bekliyoruz. Özellikle kaliteli üniversite kulüpleri etkinliklerini duyurmaktan büyük mutluluk duyacağımızı bilmenizi isterim. Etkinlik içeriğinde, editörlerimiz ve yazarlarımızın sunuşuyla birlikte basın bülteninizi de paylaşıyoruz. Bunun yanında etkinliklerinize sponsor olarak, etkinliğinizin hedef kitlenize duyurulmasında ve katılımcı sayınıza doğrudan katkı sağlayacak çalışmaları da yerine getiriyoruz. Etkinlik sayfalarımızda etkinlik hakkında ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere de kolayca erişebiliyorsunuz. Bunun yanında etkinlikleri tek tuşla Google Takvimi‘nize ve Outlook gibi celendar uygulamalarına da ekleyebilirsiniz.

You May Also Like

Yorumunuz: