Üpürün ile Güvenli Online Alışveriş Deneyimi

E-ticaret üzerine bu zamana kadar İnfopik’te ve burada, kendi blogumda yazmış olduğum yazılarda, e-ticaretin hem müşteri tarafını hem de şirket tarafını ele alarak, online alışveriş deneyiminin iki taraf için de memnuniyetle oluşması için gerekenleri anlatan birçok yazı yazdım.

Bu yazılarımda kendi kişisel deneyimlerimden de örnekler sunarak gerçekçi yaklaşımlar ve yorumlar yapılmasını istedim. Bütün bunların nedeni e-ticaret sektöründe müşteriye sunulan hizmet kalitesinin arttırılmasına katkıda bulunabilmek ve Türkiye’de müşteri beklentilerinin algılanabilmesi ve şirketlerin buna göre kendilerini geliştirebilmelerine yönelik geri bildirimler verebilmekti.

Bugün, bütün bu söylediklerimin ışığında istedim ki sahip olduğum bilgi ve birikimi artık sahada deneyimleme şansı da yakalayayım. Deneyimledikçe daha fazla öğreneyim ve aynı zamanda sektöre ve e-ticaret şirketlerinin hizmet kalitesini artırmaya fayda sağlayacak geri bildirimlerimi ilk elden iletebileyim istedim. Bütün bu nedenlerden dolayı artık e-ticaret sektöründe aktif rol alma vaktinin geldiğini düşünerek, yeni bir e-ticaret girişiminde bulundum. Şimdi size işte bu yeni e-ticaret girişimimden bahsetmek istiyorum. 🙂

Üpürün, ihtiyacınız olan her ürün

Üpürün, marka ve pazarlama faaliyetlerini bizzat benim yönetmekte olduğum, “Çeşit çeşit, binlerce ürün ile güvenli ve şeffaf online alışveriş deneyimi.” sunmayı vaat eden yepyeni bir e-ticaret sitesi: www.upurun.com.

Üpürün

Üpürün, bütün teknik altyapı, müşteri hizmetleri ve ürün tedariği konularında İncir.com ile entegre olarak hizmet vermekte. İncir.com işbirliği ile faaliyetlerini gerçekleştirecek olan Üpürün’de müşteriye yaşatılan deneyim bizzat İncir.om kalitesiyle gerçekleşmiş olacak. Bu açıdan operasyonel hizmetlerde doğrudan benim etkim olmasa da marka sahibi olarak benim için İncir ile işbirliği yapmanın sorumluluğunu hep taşımış olacağım. Öyle ki müşteriye sağlanan hizmet kalitesinin sürekli artırılmasına katkı sağlamak ve bu hizmetlerinin denetleyicisi, takipçisi olmak öncelikli görevlerim olmaya devam edecek. Üpürün markasının sahibi olarak müşteriye vaat edilen hizmetin gerçekleştiğine emin olmak ve aynı zamanca sürekli kalitenin arttırılmasını sağlamak amaçlı geri bildirimlerimi , eleştirilerimi sürekli yapacağım.

Güvenmediğimiz bir e-ticaret sitesinden, fiyat ne kadar uygun olursa olsun alışveriş yapmaktan kaçınırız. İnternetten alışveriş yaparken dikkat etmemiz gereken en önemli konu öncelikle kişisel bilgilerimizin (kredi kartı bilgileri vb.) güvenliğinin sağlanması. Üpürün, bütün bu tedirginliğinizi ortadan kaldıracak teknik altyapıya sahiptir. Bu konuda asla şüpheniz olmamalı. 🙂 Ayrıca öncelikle bir müşteri olarak benim için e-ticaret şirketlerinden beklentim; e-ticaret şirketlerinin müşteriye şeffaf olması, müşteriye değer verip onu doğru bilgilendirmesi ve yapamayacağı şeylerin sözünü vermemesi olacaktır. Bu açıdan Üpürün’de  (dolayısıyla incir.com yönetiminde de) özellikle bu konular benim için ön planda olacaktır. Elimizde olmayan nedenlerle, herhangi bir olumsuz deneyim yaşanırsa bunun telafi edilmesi konusunda benim de sizle aynı özeni göstereceğime emin olabilirsiniz.

Üpürün’de güvenli, hızlı ve karlı online alışveriş yapmaya hemen şimdi başlayabilirsiniz. Açışla birlikte her güne özel kampanya ve fırsatları özellikle takip etmenizi ve incelemenizi öneririm. Piyasa fiyatının oldukça altında ürünlere sahip olabilirsiniz. Üpürün’ü ve kampanyaları takip etmek için sosyal ağlardaki hesapları takibinize almanızı öneririm. Ayrıca Üpürün’ün blogu da var. Üpürün Blog‘da kampanyalı ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir, görüş ve yorumlarınızı paylaşabilir dilerseniz kampanyalı ürünleri de kapsayan içeriklerimizin e-mail adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Üpürün: www.upurun.com

Üpürün Blog: blog.upurun.com

Facebook: www.facebook.com/upurun

Twitter: www.twitter.com/upuruncom

You May Also Like

Yorumunuz: